پذیرش دوج کوین توسط شرکت AMC

پذیرش دوج کوین توسط شرکت AMC

پذیرش دوج کوین توسط شرکت معروف سینمایی ای ام سی (AMC theater) باعث استقبال گسترده جامعه دوج کوین شده است.

در طول هفته گذشته رمز ارز اجتماعی و محبوب دوج کوین توانسته است 25 درصد (در مقایسه با سطح قیمتی که قبل از این داشته است) افزایش داشته باشد.

به دنبال عکس العمل مثبت در پاسخ به توئیت منتشر شده در 21 ماه سپتامبر توسط ادام ارون، CEO و مدیر موسسه سینمایی ای ام سی (AMC theatre) که در روز چهارشنبه اعلام کرد به طور رسمی دوج کوین را به عنوان وسیله ای برای پرداخت در کارت های هدیه از طریق والت یا کیف پول بیت پی bitpay قبول می کند قیمت دوج کوین در بازاهای مالی افزایش یافت.

جامعه دوج کوین پس از انتشار این خبر مشتاقانه توییت هایی را برای حمایت از این تصمیم و اضافه کردن دوج به روش های پرداخت برای دریافت کارت هدیه یا بلیط در سالن های تئاتر و سینما theater منتشر کردند که نشانه ای از خوشحالی آن ها می باشد.

دریافت کارت هدیه با دوج کوین

به دنبال این تلاش های موفقیت آمیز حالا کاربران می توانند تا مبلغ معادل 200 دلار کارت هدیه یا گیفت کارت را به طور روزانه خریداری کنند. این کارت می تواند برای کسانی که به سالن های تئاتر و سینما در سرتاسر ایالات متحده آمریکا می روند مورد استفاده قرار گیرد.

ادام ارون مدیر موسسه ای ام سی ضمن اظهار تعجب و ابراز خوشحالی خود از واکنش مثبت و توجه عمومی به این تصمیم گفته است که حدود 6 میلیون بازدید و 140 هزار رای در پست او در این مورد ثبت شده است.

لازم به ذکر است از جمله کسانی که این پست را مشاهده کرده و به آن واکنش نشان داده بودند حامی دوج کوین ایلان ماسک و مارک کوبان هستند.

ارون همچنین اعلام کرد که توئیت منتشر شده در ارتباط با خبر اضافه شدن دوج کوین و امکان استفاده از کارت هدیه پربازدیدترین توئیت او در فضای مجازی بوده است. زیرا که این توئیت بیشترین لایک و پاسخ را از طرف کاربران در فضای مجازی کسب کرده است.

ادام ارون در توئیت خود می گوید:

من از صمیم قلب می خواهم عقیده شما را بشنوم و علاقه مند به مشارکت شما در رای گیری در ارتباط با این توئیت هستم. با پایان سال 2021 میلادی موسسه سینمایی ای ام سی قصد دارد بیت کوین ، اتریوم ، لایت کوین و بیت کوین کش را برای پرداخت های آنلاین مورد استفاده قرار خواهد داد. من از افراد زیادی شنیده ام که ما باید دوج کوین را به عنوان ابزاری برای پرداخت نیز مورد پذیرش قرار دهیم. آیا به نظر شما دوج کوین باید مورد پذیرش ای ام سی قرار گیرد؟

جملات ذکر شده در بالا متن توئیت ادام ارون هستند که برای رای گیری از کاربران در فضای مجازی منتشر شده اند.

کاربران در یک عکس العمل مثبتدر این رای گیری مشارکت کرده اند و حدود بیش از 68 درصد کاربران به آن نظر کاملا مثبت داده اند.

حدود 8 تا 9 درصد کاربران به این توئیت رای مثبت داده اند اما گفته اند آن ها از دوج کوین استفاده نمی کنند.

حدود 7 درصد نیز نظر خاصی در این مورد ندارند.

نکته: البته حدود 16.2 درصد کاربران به این توئیت رای منفی داده اند و اضافه کردن دوج کوین را تلاشی بیهوده توصیه نموده اند.

ای ام سی و استفاده از دوج کوین و ارزهای دیجیتال

لازم به ذکر است که شرکت ای ام سی در حال حاضر بیان کرده است که قصد دارد 4 دارایی دیجیتال دیگر را مورد پذیرش قرار دهد که شامل بیت کوین btc ، اتریوم eth ، لایت کوین ltc ، و بیت کوین کش bch می باشد. این کار تا پایان سال 2021 انجام خواهد شد.

بر اساس آخرین گزارش هایی که در سال گذشته یعنی ماه اکتبر سال 202 میلادی منتشر شده است شرکت ای ام سی دارای 620 تئاتر و سینما در سرتاسر ایالات متحده است و علاوه بر این بیش از 358 سالن تئاتر و سینما در اتحادیه اروپا دارد، در حالی که ارزهای دیجیتال در حال پیشرفت و توسعه در بازارهای مالی و تثبیت جایگاه خود می پردازند، بسیاری از مشتری ها ترجیح می دهند از این دارایی ها به عنوان جایگزینی برای روش های پرداخت سنتی با پول استفاده کنند.

برای همین است که موج جدیدی از موسسات و ارائه دهندگان خدمات عمومی به جامعه مانند موسسه ای ام سی در حال ایجاد زیرساخت های لازم برای پاسخگویی به تقاضای جامعه برای استفاده از رمز ارزها به جای پول های رایج می باشند.

کوین تلگراف در ماه مارس سال 2021 میلادی گزارش داد که بزرگ ترین دارنده سالن های تئاتر در تایلند اولین پروژه کریپتو برای استفاده از رمز ارزها را آغاز می کند. این پروژه به کسانی که به سینما می روند کمک خواهد کرد تا بلیت های خود را با استفاده از ارزهای دیجیتال خریداری کنند و در ازای پرداخت رمز ارزهایی مانند بیت کوین امکان ورود به سالن تئاتر یا سینما را خواهند داشت.

 

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست