ارز دیجیتال پولکادات

3 دلیل که می‌تواند باعث تقویت ارز دیجیتال پولکادات شود

در این خبر با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته 3 دلیل که می‌تواند باعث تقویت ارز دیجیتال پولکادات شود و افزایش رشد این آلت کوین نسبت به سایر ارزهای دیجتال را به دنبال داشته باشد بیان خواهد شد.

افزایش حجم مبادلات پولکادات، هیجان سرمایه گذاران برای حراجی پاراچین شبکه بلاکچین آن که در آینده نزدیک به وقوع خواهد پیوست، در کنار موفقیت KSM باعث شده است که سرمایه‌گذاران به دات به عنوان آلت کوین بعدی که به زودی رشد زیادی در بین سایر ارزهای دیجیتال خواهد داشت، نگاه کنند.

بعد  از اجرای هاردفورک لندن و تغییرات جزئی شبه اتریوم برای حل مشکلاتی از قبیل کارمزد بالای معاملات و ازدحام شبکه، سایر پلتفرم‌های پشتیبانی کننده از قراردادهای هوشمند نیز لایه اول سهم خود از بازار را در طول آگوست افزایش دادند. این موضوع نیز می‌تواند علت دیگری برای رشد آلت‌کوین‌هایی مانند دات باشد، بلاکچین پولکادات یکی از ۱۰ پروتکل برتر است که به لحظات حساسی نزدیک می‌شود. ارز دیجیتال یا کوین محلی این شبکه (یعنی دات) در مقایسه با رقبای آن در بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال هنوز به اندازه کافی رشد نکرده است.

این شبکه پروتکل چند زنجیره‌ای پیشرفته‌ای دارد که تمرکز آن روی سهولت در ایجاد پل‌های بین زنجیره‌ای است تا از این طریق بتواند شبکه‌های بلاکچین را از هم متمایز کند.

قیمت پولکادات (دات)

داده‌های به دست آمده از کوین تلگراف و Tradingview نشان می‌دهد که ارز دیجیتال دات از زمان رسیدن به کف قیمتی 10.36 دلار در 20 جولای تا کنون به اندازه 205 درصد افزایش داشته و به قیمت حدود سه برابری 31.70 دلار در روز سه شنبه رسیده است.

قیمت پولکادات (دات)
قیمت پولکادات (دات)

 

3 دلیل اصلی برای چشم انداز مثبت نسبت به افزایش قیمت دات را در ادامه بیان کرده‌ایم.

  • حراجی پاراچین در آینده نزدیک
  • رشد سریع اکوسیستم
  • پروژه‌های در حال راه اندازی روی شبکه و افزایش مداوم حجم روزانه مبادلات

این علت‌ها باعث می‌شود ارز دیجیتال پولکادات به عنوان یک آلت کوین برتر در آینده نزدیک سهم بیشتری از بازار خرید و فروش ارز دیجیتال را به خود اختصاص دهد.

دلیل هیجان جامعه هوادار ارز دیجیتال پولکادات

یکی از بزرگ‌ترین عواملی که اکوسیستم ارز دیجیتال پولکادات را تحت تاثیر قرار می‌دهد، حراجی‌هایی است که برای پاراچین‌ها و پروژه‌های مرتبط با آن‌ها برگزار می‌شود. این موضوع به پولکادات کمک می‌کند تا یکی از فرصت‌های محدود برای راه اندازی پاراچین‌ها روی شبکه را به دست آورد.

یکی از متخصصان در این زمینه می‌گوید:

حراجی‌های پاراچین‌های شبکه پولکادات باید تقاضا برای این ارز دیجیتال افزایش دهد. پاداش توکن برای حراجی‌های ksm واقعا شگفت آور است و من به دلیل پیش‌بینی‌های مثبتی که دارم در حال جمع کردن و استیکینگ (staking) دات هستم.

دلیل هیجان جامعه هوادار ارز دیجیتال پولکادات
دلیل هیجان جامعه هوادار ارز دیجیتال پولکادات

 

پسر عمو و خویشاوند رام نشدنی و افسار گسیخته پولکادات یعنی ارز دیجیتال کوساما یا کوزاما در حال طی کردن فرایندی برای برگزاری حراجی‌های خود است. اولین حراجی این شبکه در اواخر ماه جولای و دومین جراحی بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، در اول سپتامبر در چهارشنبه آغاز به کار کرد.

به عنوان بخشی از این فرایند، کاربران با قفل کردن توکن‌های دات به هر پروژه رای می‌دهند تا از آن به عنوان راهی برای بوت استراپ برای راه اندازی پروژه‌هایی (که برای پر کردن اسلات‌های محدود شبکه انتخاب شده‌اند) استفاده کنند.

این موضوع بر چرخه گردش تامین توکن‌ها تأثیر خواهد داشت و فشار بیشتری در جهت افزایش قیمت دات بر بازار وارد خواهد کرد.

کل اکوسیستم ارز دیجیتال پولکادات برای اسلات‌های پاراچین رقابت می‌کنند

شبکه ارز دیجیتال پولکادات نیز حراجی‌های پاراچین اختصاصی خود را در کنار حراجی‌های شبکه کوساما برگزار می‌کند. این پروسه به طور کامل مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفته است و تاکنون پاراچین‌های بر پایه کوساما به خوبی اجرا شده‌اند.

دلیل دیگری که باعث تقویت موقعیت دات در بازار می‌شود، تعداد زیاد پروژه‌هایی است که تمایل دارند اسلات پاراچین را به دست آورند و روی شبکه پولکادات راه اندازی شوند. افزایش تعداد پروژه‌ها به معنی افزایش تعداد کاربران شبکه پولکادات و بیشتر شدن محبوبیت این بلاکچین و رمز ارز محلی آن است.

کل اکوسیستم ارز دیجیتال پولکادات برای اسلات‌های پاراچین رقابت می‌کنند
کل اکوسیستم ارز دیجیتال پولکادات برای اسلات‌های پاراچین رقابت می‌کنند

 

با کمی‌توجه به گراف‌های موجود متوجه خواهید شد که اکوسیستم ارز دیجیتال پولکادات پروتکل‌ها و زیرساخت‌های پشتیبانی کننده آن طی یک سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است. چنین عملکردی تنها در چند شبکه بلاکچین دیگر دیده شده است.

با توجه به حراجی‌های پیشرو به نظر می‌رسد که به احتمال زیاد این اکوسیستم به رشد خود ادامه می‌دهد و در آینده نزدیک پروژه‌های جدیدی را راه‌اندازی می‌کند.

از طرف دیگر، با توجه به این که پروسه پاراچین کوساما تا به حال به آرامی ‌در حرکت است می‌توان به این حقیقت پی برد که پولکادات به اهداف پیش بینی شده خواهد رسید.

حجم روزانه مبادلات ارز دیجیتال پولکادات

دلیل سوم برای این که انتظار می‌رود دات آینده روشنی داشته باشد به افزایش حجم معاملات روزانه این ارز دیجیتال برمی‌گردد. در ۲۴ ساعت روز اول سپتامبر حجم معاملات این ارز دیجیتال به سقف قبلی که در اواخر ماه می ‌شاهد آن بودیم بازگشته است. بر اساس داده‌های موجود از markecoincap حجم مبادلات دات در این روز به بیش از 300 درصد رسید. آمار نشان می‌دهد چند روز قبل ارزش معاملات دات چیزی در حدود 5.41 میلیارد دلار بوده است.

پیش‌بینی می‌شود که در حراجی‌های پاراچین کوساما که قرار است در آینده‌ای نزدیک برگزار شوند، هیجان سرمایه گذاران برای خرید ارز دیجیتال پولکادات بسیار بیشتر خواهد شد. این سرمایه گذاران موفقیت ksm را دلیلی بر موفقیت و افزایش قیمت دات می‌دانند. برای همین اگر شبکه کوساما بتواند در حراجی‌های خود رشد آرامی‌ و ممتدی داشته باشد و راه را برای پروسه مشابه در شبکه پولکادات باز کند، به احتمال زیاد تقاضا برای ارز دیجیتال این شبکه افزایش پیدا می‌کند و در نتیجه قیمت ارز دیجیتال پولکادات روند صعودی جدیدی را تجربه خواهد کرد.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست