ریاست بخش بازارهای بزرگ Coinbase، قصد ترک این شرکت را دارد

ریاست بخش بازارهای بزرگ Coinbase، قصد ترک این شرکت را دارد

بر اساس اطلاعات گزارش شده از شرکت Coinbase، به نظر می‌رسد که برت ردفیرن، مدیر سابق بخش معاملات و بازارها در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، پس از 5 ماه حضور در این شرکت، از جایگاه خود در این کمپانی استعفا داد.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، ردفیرن در پایان ماه ژوئیه از سمت مدیر گروه بازارهای بزرگ سرمایه در Coinbase استعفا داده است. افراد نزدیک به این شرکت ادعا کردند که خروج و استعفای ردفیرن، به دلیل تغییر اولویت‌های این صرافی ارزهای رمزنگاری شده و دور شدن این اولویت‌ها از دارایی‌های دیجیتال سکیوریتی بوده است.

ردفیرن در زمان حضور خود در Coinbase، مسئول استراتژی این صرافی برای بازارهای بزرگ رمزارز، از جمله دارایی‌ها دیجیتال سکیوریتی بود. این صرافی که در ایالات متحده مستقر است، تعدادی از افرادی که پیش از این در دولت قبلی مشارکت داشتند را پس از عرضه اولیه این سکه در ماه آوریل، استخدام کرد.

در اوایل سال جاری، Coinbase اعلام کرد که یکی از اعضای سابق شورای امنیت ملی کاخ سفید، فریار شیرزاد، مسئول سیاست اصلی این شرکت خواهد بود. این شرکت همچنین با استخدام سرپرست مهندسی پیشین Google Pay، پنکاج گوپتا، به گسترش فعالیت‌های خود در هند ادامه داد.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست