ایلان ماسک ارتباطی با دوج کوین ندارد

یکی از توسعه دهندگان ارزهای دیجیتال مدعی شد ایلان ماسک ارتباطی با دوج کوین ندارد

به گزارش Entrepreneur  اسپورکلین یکی از توسعه دهندگان دوج کوین بود که خبر فوت او اخیرا منتشر شده است، این ارز دیجیتال به دلیل برخی از توییت‌های ایلان ماسک و شرکت اسپیس ایکس بسیار مشهور شد. اعلامیه درگذشت اسپورکلین باعث شد بسیاری از رسانه‌ها سخنان قبلی او را به یاد آورند، این سخنان درباره پاسخ او به افرادی بود که می‌خواستند ارز دیجیتال را به امپراطوری خودخوانده مریخ پیوند دهند!

ایلان ماسک ارتباطی با دوج کوین ندارد

بعد از اینکه ایلان ماسک کامنتی درباره ارزهای دیجیتال نوشت، شبکه ردیت بیانیه‌ای از اسپورکلین منتشر کرد که می‌گفت:

ایلان ماسک هیچ ارتباطی با دوج کوین ندارد، من قبلا هم چند بار این موضوع را صراحتا اعلام کرده‌ام!

اسپورکلین همچنین گفت که پیام‌های ایلان ماسک را نباید جدی گرفت. با وجود اینکه توییت‌های او نوسان‌های بسیاری در قیمت این ارز به وجود می‌آورد، اما ماسک همچنان نقشی در سازمان ما ندارد.

در همان زمان اسپورکلین از دنبال کنندگان ارز دیجیتال خواست که این ارزها را چیزی فراتر از پولی برای سرمایه گذاری ببینند و با دیدگاه پروژه‌های نرم افزار غیر متمرکز به آن‌ها نگاه کنند.

خداحافظ اسپورکلین!

Sporklin نام مستعار یکی از اصلی‌ترین توسعه دهندگان دوج کوین بود، در ۲۵ آوریل مارکوس، خالق دوج کوین، اعلام کرد که او بعد از یک مبارزه سخت با سرطان جان باخته است و اسپورکلین ۷ سال آخر زندگی خود را به طور کامل به دوج کوین اختصاص داد. او از توسعه دهندگان حمایت می‌کرد، به مردم جامعه درباره ارزهای دیجیتال آموزش می‌داد و با شهامت و بدون ترس در برابر مخالفت‌ها ایستادگی می‌کرد. مارکوس می‌گوید که این خانم همیشه به صداقت اهمیت می‌داد و تمام تلاش خود را می‌کرد تا رویاهایش را به حقیقت تبدیل کند. او فردی بود که واقعا به دوج کوین ایمان داشت!

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست