همه چیز درباره ارز دیجیتال safemoon

همه چیز درباره ارز دیجیتال safemoon | سرمایه گذاری مطمئن یا کلاهبرداری؟

ارز دیجیتال SafeMoon ارز جدیدی است که در سال ۲۰۲۱ در بازار عرضه شد و تاکنون رشد قابل قبولی داشته است. این ارز دیجیتال توجه سرمایه گذاران بسیاری را به خود جلب کرده و بسیاری از آن‌ها به جای خرید دوج کوین (دوج کوین چیست) به سراغ این ارز دیجیتال رفته‌اند، البته Safemoon تفاوت‌هایی با سایر رمز ارزها دارد و به همین دلیل یک ارز غیر عادی محسوب می‌شود! این تفاوت‌ها در تراکنش‌ها و معامله توکن‌ها به چشم می‌خورد. در طول مقاله راجع به این موضوع نیز صحبت می‌کنیم.

طی چندین هفته گذشته، توجه افرادی که قصد خرید ارزهای دیجیتال داشته‌اند، به سمت ارز دیجیتال SafeMoon جلب شده است. البته ناشناخته بودن این ارز یکی از علت‌های آن‌ها برای تردید در خرید است. در این مقاله همه آنچه شما باید در مورد Safemoon بدانید، آورده شده است و بعد از مطالعه، شما خواهید دانست که چگونه ‌می‌توانید این ارز نوپا را برای خودتان خریداری کنید و با جزئیات آن آشنا خواهید شد.

ارز دیجیتال سیف مون چیست؟

SafeMoon یک آلت کوین یا ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین است، سیف مون بی‌شباهت به بیت کوین نیست، اما تفاوت‌های بین آن‌ها واضح‌تر است. ارز دیجیتال SafeMoon در مارس ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد و تاکنون بیش از ۱ میلیون کاربر به دست آورده است.

ارز دیجیتال سیف مون چیست؟
ارز دیجیتال سیف مون چیست؟

 

ویژگی منحصر به فرد سیف مون این است که از افراد فروشنده توکن‌‌ها، ۱۰٪ هزینه ‌دریافت می‌شود. سپس ۵٪ از این هزینه‌ بین سایر دارندگان سیف مون توزیع و به عنوان پاداش به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

ارز دیجیتال SafeMoon همچنین به عنوان نسخه جدیدتری از دوج کوین که نقاط ضعف آن را از بین می‌برد، شناخته می‌شود، قیمت  Safemoonهم مانند دوج کوین بسیار کمتر از بیت کوین و اتریوم است. با وجود اینکه نمودار قیمت این ارز دیجیتال صعودی است، مقدار افزایش قیمت آن به اندازه‌ای نیست که بتواند در لیست برترین‌های ارزهای دیجیتال دنیا قرار  گیرد. با این حال تاکنون توجه تعداد زیادی از سرمایه گذاران بالقوه را جلب کرده است، آن‌ها قصد دارند این ارز را با قیمت کم خریداری کنند و بعد از رشد کامل قیمت، درباره فروش یا نگهداری آن تصمیم بگیرند.

نباید فراموش کنیم که بیشتر ارزهای دیجیتال پایه در ابتدای عرضه به بازار بسیار ارزان بودند. به عنوان مثال دوج کوین تا ابتدای امسال ارزش زیادی نداشت، اما از آن زمان تاکنون بیش از 10،000٪ صعود کرده و قیمت هر توکن آن به حدود 0.50 دلار رسیده است.

ریسک سرمایه گذاری در ارز دیجیتال سیف مون چقدر است؟

بی‌ثباتی و رشد و ریزش یکی از ویژگی‌های بارز بازار ارزهای دیجیتال است، بر اساس شواهد موجود، به نظر می‌رسد که ارز دیجیتال SafeMoon نیز از قاعده بازار مستثنی نیست. بنابراین حتی با افزایش قیمت، باز هم امکان لغزش‌های بزرگ و ریزش وجود دارد. یکی از لغزش‌های بزرگ سیف مون در ماه آوریل رخ داد.

ریسک سرمایه گذاری در ارز دیجیتال سیف مون چقدر است؟
ریسک سرمایه گذاری در ارز دیجیتال سیف مون چقدر است؟

 

اگرچه سرمایه گذاران بسیاری به سراغ ارز دیجیتال SafeMoon رفته‌اند. اما برخی از افراد آن را با یک طرح پانزی (Ponzi) مقایسه می‌کنند. زیرا شما تنها در صورتی سود خواهید کرد که فردی بیش از مبلغی که شما برای خرید این ارز هزینه‌ کرده‌اید، پرداخته باشد. به همین دلیل می‌توان گفت هزینه فروش و مدل توزیع مجدد باعث تشویق افراد پیشگام در خرید می‌شود. چرا که آن‌ها بیشترین سود را از فروش بعدی کسب خواهند کرد.

ادعاهای موجود علیه سیف مون

لارک دیویس‌، سرمایه‌گذار و صاحب نظر در حوزه ارزهای دیجیتال در توییتر بر علیه ارز دیجیتال SafeMoon هشدار داد:

“درست است که شما پول را از راه پانزی به دست نمی‌آورید، اما اینکه سیف مون یک طرح پانزی است، یک واقعیت انکار ناپذیر است.”

دیویس همچنین سیف مون را با پروژه کلاهبرداری بیت کانکت مقایسه کرد، بیت کانکت ارز رمزنگاری شده‌ای بود که در سال ۲۰۱۸ متوقف شد. چرا که دو ناظم اوراق بهادار دولتی در سطح ایالات متحده، علنا هشدار دادند که این پروژه شبیه به یک طرح پانزی است.

WarOnRugs‌، یک مجموعه ضد کلاهبرداری متمرکز بر ارز رمزنگاری شده‌ و سرمایه گذاران نیز از ارز دیجیتال SafeMoon انتقاد کرده است، چرا که سیستم این ارز دیجیتال بیش از ۵۰٪ از حجم نقدینگی خود را قفل کرده است. این گروه ادعا ‌می‌کند که این کار ممکن است منجر به “rug pull” شود‌. نوعی کلاهبرداری در استخراج که در آن نقدینگی عملا از بازار تخلیه ‌می‌شود و معامله گران قادر به فروش توکن‌های خود نیستند. مدیر عامل سیف مون، جان کارونی، در پاسخ به این انتقاد اظهار داشت که نقدینگی برای امنیت بیشتر ارز حفظ ‌می‌شود.

چه مواردی درباره ارز دیجیتال SafeMoon منحصر به فرد است؟

پروتکل Safemoon، یک نشانه مالی غیرمتمرکز (Defi) است. در سایت سیف مون نوشته شده است که هر معامله در سه مرحله انجام می‌شود: انعکاس (reflection)، تولید توکن (LP Acquisition) و سوزاندن (burn).

چه مواردی درباره ارز دیجیتال SafeMoon منحصر به فرد است؟
چه مواردی درباره ارز دیجیتال SafeMoon منحصر به فرد است؟

 

پروتکل سیف مون ترکیبی از اقتصاد رمزنگاری و پروتکل Rken است. ارز دیجیتال SafeMoon قصد دارد تا یک شرکت کارگزاری را به صورت غیر قابل واگذاری یا NFT (NFT چیست)،  پروژه‌‌های خیریه و برنامه‌‌های آموزشی رمز ارزها را توسعه دهد.

جان کارونی مدیرعامل و سایر بنیانگذاران ارز دیجیتال SafeMoon قصد دارند از ایده پاداش‌‌های استاتیک (پاداش مشروط بر حجم معامله شده) برای کاهش فشار روی توکنی که ممکن است در آینده به فروش برسد، استفاده کنند.

انعکاس در معاملات سیف مون انگیزه  دارندگان آن را برای نگه داشتن توکن‌های خود به مدت طولانی افزایش می‌دهد. LP اتوماتیک SafeMoon همچنین با ارائه قیمت پایه برای دارندگان توکن‌ها، باعث ثبات بیشتر پروتکل‌ها می‌شود.

بیشتر بدانید : DeFi چیست ؟

چگونه ‌می‌توان ارز دیجیتال SafeMoon را خریداری کرد؟

سرمایه گذارانی که جرأت ریسک دارند، به سراغ راه خریداری سیف مون می‌روند،  این افراد می‌توانند ارز دیجیتال SafeMoon را از یکی از چهار صرافی ارز دیجیتال Pancakeswap، Bitmart، WhiteBity و Swap Bakery خریداری کنید. البته فرآیند خرید این ارز دیجیتال پیچیده‌تر از خرید یک رمز ارز پایه مانند Bitcoin است. چرا که ممکن است لازم باشد ابتدا پول نقد را به یکی از رمز ارزها (معمولا بایننس کوین) تبدیل کنید و سپس با استفاده از آن سیف مون بخرید.

چگونه ‌می‌توان ارز دیجیتال SafeMoon را خریداری کرد؟
چگونه ‌می‌توان ارز دیجیتال SafeMoon را خریداری کرد؟

 

به عنوان مثال، برای استفاده از PancakesWap، ابتدا باید برنامه Trust Wallet را دانلود کنید. سپس سکه‌‌های Binance (یا BNB یا BSC) را خریداری و آن‌ها را در کیف پول ذخیره کنید. پس از آن از طریق برنامه Wallet Trust به PancakesWap مراجعه و صفحه ارز دیجیتال SafeMoon را پیدا کنید. در نهایت، می‌توانید با استفاده از بایننس کوین، سیف مون بخرید.

البته کیف پول اختصاصی Safemoon نیز به زودی در دسترس قرار می‌گیرد. احتمالا این مسئله، روند کار را ساده‌تر خواهد کرد. توصیه‌ای که در زمینه خرید سیف مون داریم این است که سرمایه اضافی خود را وارد بازار این ارز دیجیتال تازه‌کار کنید. در ادامه علت این توصیه را توضیح خواهیم داد.

۶ نکته‌ای که باید در مورد ارز دیجیتال SafeMoon بدانید

ارزش ارز دیجیتال SafeMoon از زمانی که در ماه مارس راه اندازی شد، رو به افزایش بوده است. بنیانگذاران آن در شهرهای مختلف در سراسر ایالات متحده مستقر هستند، تاکنون اطلاعات کمی در مورد رمز ارز جدید در دسترس است. به همین دلیل لازم است به عنوان سرمایه گذار ابتدا یک ارز دیجیتال را به خوبی بشناسید و سپس برای سرمایه گذاری و خرید تعداد زیادی از کوین‌های آن اقدام کنید.

۶ نکته‌ای که باید در مورد ارز دیجیتال SafeMoon بدانید
۶ نکته‌ای که باید در مورد ارز دیجیتال SafeMoon بدانید

 

خرید ارزهای دیجیتال و توکن‌های مالی غیر متمرکز جزو بی‌ثبات‌ترین روش‌های سرمایه گذاری هستند، به همین دلیل پول نقد شما ‌می‌تواند در یک لحظه به پایین‌ترین حد ممکن برسد و یا در یک چشم به هم زدن تاحد قابل توجهی یابد. سیف مون نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این بخش از مقاله اطلاعات موجود درباره سیف مون را در ۶ نکته خلاصه کرده‌ایم و آن را ارائه خواهیم داد.

1. Safemoon یک توکن غیر متمرکز است

سیف مون متمرکز نیست و به هیچ نهاد یا حکومتی وابستگی ندارد. این ارز دیجیتال توکن Defi است و هدف این توکن‌ها تغییر در تراکنش‌های مالی در سراسر دنیاست، به گونه‌ای که مردم بتوانند بدون نیاز به بانک‌ها تراکنش‌ها و فعالیت‌های مالی خود را انجام دهند. هر ارز دیجیتال روش مشخصی برای این کار دارد. مثلا بیت کوین از بلاک چین استفاده می‌کند. اگر نمی‌دانید منظور از تکنولوژی بلاک چین چیست، می‌توانید مقاله‌ای با همین عنوان را در اکس مارتی بخوانید.

تعریف Defi بسیار پیچیده است و از حوصله این مقاله خارج می‌شود. در آینده‌ای نزدیک در اکس مارتی می‌توانید مقاله جامعی درباره این توکن‌ها مطالعه کنید.

2.ارزش ارز دیجیتال سیف مون از زمان راه اندازی به سرعت در حال افزایش است

کپ‌های بازار ارزهای دیجیتال نشان می‌دهند که ارزش ارز دیجیتال SafeMoon در حال حاضر بیش از ۳۲٪ افزایش یافته است. ارزش سیف مون در حال حاضر در 0.000008 دلار است. این مبلغ در ۱۱ مارس گذشته چیزی حدود 0.0000000011 دلار بود.

3. این ارز دیجیتال شبیه به یک طرح فروش هرمی است

البته این تنها یک احتمال است. شاید تفاوت‌های سیف مون با سایر ارزهای دیجیتال صرفا به دلیل نوآوری آن باشد و هیچ مشکلی ایجاد نکند.

ارز دیجیتال سیف مون
ارز دیجیتال سیف مون

 

در سیف مون به افرادی را که این ارز دیجیتال را خریداری و نگه‌داری ‌می‌کنند، پاداش تعلق می‌گیرد. در حالی که کسانی که این ارز را می‌فروشند، با مجازات ‌روبرو خواهند شد! این موضوع باعث تردید بسیاری از معامله گران بازار ارزهای دیجیتال شده است.

برخی از کارشناسان ارز دیجیتال SafeMoon را به عنوان بازاریابی چند سطحی یا طرح فروش هرمی می‌شناسند. آن‌ها هشدار ‌می‌دهند که این موارد گاهی اوقات ‌می‌تواند نشانه کلاهبرداری باشد، به همین دلیل خرید سیف مون سرمایه گذاری با ریسک بسیار زیاد محسوب می‌شود.

لایت خلف، تحلیلگر مالی در پلتفرم سرمایه‌گذاری AJ Bell، تایید کرد که سیف مون افرادی که توکن‌های آن را خرید و نگهداری می‌کنند را تشویق می‌کند. او همچنین مدعی شد سیستم سیف مون بی‌شباهت به ساز و کار شبکه‌های بازاریابی هرمی نیست و پیشنهاد ‌می‌کند که سرمایه‌گذاران کاملا واضح عمل کنند. حداقل تا زمانی که اطلاعات ‌بیشتری در مورد Safemoon به دست آید.

4.ممکن است SafeMoon بازی با کلمات “Safely to the Moon” باشد

سوزانا استریتر، تحلیلگر ارشد سرمایه‌گذاری و بازار در Hargreaves Lansdown، بیان کرد که نام SafeMoon به تنهایی باعث ایجاد تردید می‌شود! او گفت: به نظر می‌رسد نام آن شبیه به کلمات Safely to the Moon باشد. این عبارت یکی از درخواست‌های معامله‌گران ردیت (Reddit)  بود که قصد داشتند قیمت ارزهای دیجیتال رقیب برای دوج کوین را افزایش دهند. قیمت Dogecoin در هفته‌های گذشته پس از توییت کردن ایلان ماسک در مورد آن، ۹۱٪ در ۲۴ ساعت افزایش یافت. قیمت این ارز دیجیتال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۰،۰۰۰٪ افزایش را تجربه کرده.

خانم استریتر اضافه کرد، وب سایت SafeMoon نوید سیر رشد صعودی سریع را برای این توکن DeFi داده است. این ادعای سایت سیف مون مشکوک است و نمی‌توان به آن اعتماد کرد.

5.سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال SafeMoon یک ریسک جدی است

در قسمت‌های قبلی نیز راجع به این موضوع صحبت کردیم، البته افرادی که در بازار سرمایه فعالیت دارند، باید بدانند که در کل سرمایه‌گذاری بازی بخت و اقبال است. اساسا هیچ تضمینی وجود ندارد که شما ارزش مورد نظر خود را به دست آورید، حتی سرمایه گذاران حرفه‌ای نیز از دست دادن سرمایه و ضررهای فراوان را تجربه کرده‌اند.

سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال SafeMoon یک ریسک جدی است
سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال SafeMoon یک ریسک جدی است

 

سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتالی چون سیف مون بسیار پر خطر است. چرا که این ارز دیجیتال سوابق محدود و بدون ارزش اساسی دارد. از طرفی، هیچ تضمینی وجود ندارد که بعد از خرید توکن‌ها، بتوانید دارایی‌های خود را دوباره به پول نقد تبدیل کنید، زیرا ممکن است هیچ تقاضایی برای خرید کوین‌های شما وجود نداشته باشد. بنابراین اگر قصد سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال SafeMoon را دارید، توصیه می‌شود حتما دلیل موجهی برای این کار پیدا کنید.

6.قانونی بودن Safemoon نامشخص است

هنوز مشخص نیست که ارز دیجیتال SafeMoon قانونی است یا خیر. اطلاعات کمی در مورد این ارز دیجیتال وجود دارد و این موضوع ریسک سرمایه گذاری روی آن را افزایش می‌دهد.

بنیانگذاران آمریکایی سیف مون در ایالات متحده برای ایجاد اطمینان خاطر در سرمایه‌گذاران، جلسات مختلف “از من هر چیزی بخواهید، بپرسید” برگزار کرده‌اند، با این وجود موارد مشکوک بسیاری درباره قانونی بودن فعالیت آن‌ها وجود دارد. در این صورت اگر همه چیز یک کلاهبرداری بزرگ باشد، سرمایه گذاران در نهایت دستشان به جایی بند نیست و نمی‌توانند به پلیس شکایت کنند. چرا که رمز ارز قانونی نبوده است.

به طور کلی تشخیص اینکه کدام شرکت‌ها واقعی هستند و کدام ‌یک کلاهبرداری، بسیار دشوار است. می‌توان گفت تنها ارزهای مشهوری چون بیت کوین و اتر و… هستند که تشخیص قانونی بودن آن‌ها ساده است، البته همین ارزها هم ممکن است دچار کلاهبرداری و انتشار توکن‌های فیک بشوند!

سیف مون در حال حاضر به عنوان یک ارز دیجیتال امن در صرافی BitMart ثبت شده است، اما در صرافی‌های اصلی کوین بیس یا بایننس چنین ادعایی وجود ندارد.

آنچه بازار ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاران درباره SafeMoon می‌دانند

در قسمت قبل شش نکته مهم درباره سیف مون را بیان کردیم. همانطور که گفتیم، اطلاعات محدودی درباره این ارز وجود دارد و اطلاع از همین داده‌های محدود می‌تواند به شما در تصمیمگیری درباره سیف مون کمک کند.

آنچه بازار ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاران درباره SafeMoon می‌دانند
آنچه بازار ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاران درباره SafeMoon می‌دانند

 

بنابراین در این بخش هر آنچه تاکنون راجع به سیف مون منتشر شده است را ارائه داده‌ایم.

 • ارز دیجیتال سیف مون در 8 مارس 2021 راه اندازی شده است‌. این ارز دیجیتال قدمتی چند ماهه دارد.
 • قیمت سیف‌مون در تاریخ 9 خرداد که این مقاله نگارش می شود حدود 000004170 دلار است. علاوه بر این‌، حجم معاملات میلیون دلار (34.8 میلیون پوند) نیز ۱۰۰ درصد افزایش را نشان ‌می‌دهد.
 • مدیران SafeMoon ادعا می‌کنند که این ارز دیجیتال یک شروع برای فعالیت‌های مالی غیرمتمرکز است، آن‌ها می‌گویند که سیف مون مسائل رایج موجود در ارزهای رمزپایه را حل خواهد کرد.
 • نوسانات قیمت این ارز دیجیتال باعث می‌شود که سرمایه گذاران تمایلی برای نگهداری توکن‌ها به مدت طولانی نداشته باشند. SafeMoon‌ در تلاش برای حل این مسئله‌، فروشندگان را با پرداخت ۱۰ درصد هزینه معامله‌ جریمه کند. اون نیمی ‌از این مبلغ را به عنوان پاداش به دارندگان توکن‌های سیف مون می‌دهد.
 • جان کارونی خود را به عنوان مدیرعامل سیف مون در توییتر معرفی کرده است‌. این شرکت از زمان راه اندازی در مارس ۲۰۲۱ در توییتر بسیار فعال است.
 • SafeMoon‌ در توییتر اعلام کرد به زودی توکن‌‌های خود را در دو صرافی جدید در دسترس قرار ‌می‌دهد. در حال حاضر سرمایه‌گذاران ‌می‌توانند از طریق WhiteBit‌، BitMart و PancakeSwap توکن‌های این رمز ارز را خریداری کنند. در صورت خرید از طریق PancakeSwap‌، کاربران ابتدا باید بایننس کوین را خریداری و سپس آن را به سیف مون تبدیل کنند.
 • سرمایه‌گذاران باید توجه داشته باشند که SafeMoon قصد دارد صرافی ارز دیجیتال SafeMoon را نیز راه اندازی کند. مدیران این مجموعه ‌می‌گویند که تاکنون۷۰۰ هزار پوند از ۱ میلیون پوند مورد نیاز برای این کار جمع آوری شده است.

برنامه ارز دیجیتال SafeMoon‌ در آینده چیست؟

در حال حاضر‌، به نظر ‌می‌رسد سرمایه‌گذاران اطلاعاتی دارند که به کمک آن می‌توانند رویکرد آینده این ارز دیجیتال را پیشبینی کنند. در ادامه انتظاراتی که درباره آینده این رمز ارز وجود دارد را بیان می‌کنیم.

برنامه ارز دیجیتال SafeMoon‌ در آینده چیست؟
برنامه ارز دیجیتال SafeMoon‌ در آینده چیست؟

 

 • مدیران سیف مون ‌می‌گویند که در سه ماهه آینده صرافی ارز دیجیتال منحصر به خود را راه‌اندازی ‌می‌کنند‌.
 • مدیران همچنین ادعا می‌کنند که SafeMoon‌ قابلیت تبادل توکن‌های غیر قابل معاوضه (NFT) و اولین برنامه آموزشی را ارائه خواهد داد.
 • SafeMoon ‌می‌گوید در سه ماهه سوم سال 2021‌، هدف آن جمع‌آوری کمک مالی برای لیست شدن در صرافی‌‌های مشهور و مانند Coinbase‌، Binance و Kraken است. این مجموعه قصد ورود به جریان اصلی بازار ارزهای دیجیتال را دارد.
 • یکی از بزرگترین نقاط ضعف ارز دیجیتال SafeMoon در حال حاضر این است که به اندازه سایر آلت کوین‌ها قابل دسترسی نیست.

درخواست عجیب SafeMoon‌ از کوین مارکت کپ

با استفاده از رسانه‌‌های اجتماعی خود از CoinMarketCap خواسته است تا آمار این توکن را تغییر دهد.

CoinMarketCap سرمایه بازار کاملا را نزدیک به ۳ میلیارد دلار (۲.۱۵ میلیارد پوند) ذکر کرده است‌. در حالی که SafeMoon ارزش بازار خود را نزدیک به ۵ میلیارد دلار (۳.۵۸ میلیارد پوند) تخمین ‌می‌زند! این موضوع باعث تردید سرمایه گذاران شده است، آن‌ها باید به اعتبار  CoinMarketCap توجه کنند یا ادعاهای عجیب مدیران سیف مون را بپذیرند؟! برای حل این تردید راهکاری جز منتظر ماندن وجود ندارد، باید صبر کنیم تا زمان واقعیت یا فیک بودن داستان سیف مون را مشخص کند.

SafeMoon یا Dogecoin؟ کدام گزینه برای سرمایه‌گذاری مطمئن‌تر است؟

با معرفی ارزهای رمزپایه جدید‌، سرمایه‌گذاران اکنون فرصت‌‌های جدید زیادی برای سرمایه‌گذاری دارند. ارز دیجیتال SafeMoon و دوج کوین دو ارز رمزنگاری شده جدید هستند که هم اکنون مورد توجه سرمایه‌گذاران در دنیای ارزهای رمزپایه قرار گرفته‌اند.

سیف مون یا دوج کوین
سیف مون یا دوج کوین

 

بسیاری از مردم در انتخاب ارز رمزپایه مناسب برای سرمایه‌گذاری خود دچار تردید زیادی هستند. دوج کوین در سال ۲۰۱۳ معرفی شد و الگوی قیمتی آن نسبتا ثابت بود، اما پس از انتشار چند توییت در مورد آن‌، قیمتش به شکل ناگهانی افزایش یافت، به همین دلیل اکنون سرمایه گذاران احتمال می‌دهند دوج کوین ریزش ناگهانی را نیز تجربه کند.

از زمان معرفی‌ این ارز دیجیتال، SafeMoon رشد کرده و ارزش آن با سرعت ثابت در حال افزایش است. ارز دیجیتال SafeMoon، یک سکه Defi با استخر استخراج اتوماتیک است. مدیران سیف مون شاهد رشد کاربران این ارز دیجیتال هستند.

حجم SafeMoon با گذشت زمان کاهش و ارزش آن با هر معامله افزایش پیدا می‌کند، این مسئله به دلیل فرآیند سوزاندن (burning) سیف مون اتفاق ‌می‌افتد. با هر معامله‌، ۵٪ از توکن‌ها برای همیشه می‌سوزد و 5٪ از آن بین سهامداران دیگر توزیع ‌می‌شود.

بسیاری از کارشناسان رمزنگاری به دلیل عملکرد مثبت ثابت سابق‌، از SafeMoon در برابر دوج کوین پشتیبانی کرده‌اند. طی هفته‌های گذشته‌، سیف مون عملکرد چشمگیری در دنیای معاملات ارزهای رمزنگاری شده نشان داده است. به همین دلیل احتمال می‌رود در آینده نیز رشد خوبی داشته باشد. اگرچه این ارز دیجیتال هنوز در هیچ صرافی درج نشده است‌، اما به احتمال زیاد در آینده نزدیک یکی از رمز ارزهای اصلی در صرافی‌ها خواهد بود.

تاکنون هیچ یک از افراد به نام از سیف مون پشتیبانی نکرده‌اند، اما عملکرد خوب آن در بازار باعث می‌شود که کارشناسان ‌احتمال دهند ارز دیجیتال SafeMoon بهترین جایگزین برای دوج کوین باشد و بتوان روی آن سرمایه گذاری کرد.

سخن پایانی؛ همچنان باید به ارز دیجیتال سیف مون فرصت داد!

در این مقاله همه داده‌های موجود را درباره ارز دیجیتال SafeMoon ارائه دادیم. بسیاری از سرمایه گذاران در برابر این ارز دیجیتال بسیار دست به عصا راه می‌روند. آن‌ها نمی‌دانند حرف منتقدان سیف مون را بپذیرند یا به ادعاهای مدیران مجموعه درباره این ارز دیجیتال توجه داشته باشند. به همین دلیل باید منتظر گذشت زمان بمانیم تا هم بتوانیم اطلاعات بیشتری درباره این ارز دیجیتال به دست آوریم و هم اینکه نمودار قیمت آن را مورد بررسی قرار دهیم. نموداری که اکنون در دست داریم، چند ماهه است و نمی‌توان به آن اعتماد کرد.

نویسنده : فاطمه مهراسبی

وبسایت رسمی safemoon

5/5 (1 نظر)

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست