تحلیل تکنیکال قیمت ارز های دیجیتال : BTC, ETH, BNB, ADA, XRP, DOGE, DOT, UNI, BCH, LTC در تاریخ 23 تیر 1400

تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال : BTC, ETH, BNB, ADA, XRP, DOGE, DOT, UNI, BCH, LTC در تاریخ 23 تیر 1400

تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتالبیت کوین و بیشتر آلت‌ کوین‌ها، در حال پشت سر گذاشتن سطوح مهم حمایت هستند و این احتمالا به معنی این است که هوارداران ارزهای دیجیتال در حال ذخیره و جمع آوری رمزارزها هستند. امروز بار دیگر شاهد این بودیم که بیت کوین، منطقه مهم و حیاتی حمایت خود در 31 هزار را حفظ کرد، که این موضوع نشان دهنده جمع‌آوری سرمایه در سطوح پایین‌تر است. با تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال و نظرات تحلیل‌گران درباره این امر، می‌توان حدس زد که معامله‌گران در حال فروش دارایی‌های خود به سرمایه‌گذاران تازه کاری هستند که پس از این فرآیندِ جمع‌آوری و نگهداری مجدد دارایی، در انتظار یک “شوک در عرضه” هستند.

(شوک در عرضه کالا یا خدمات به معنی افزایش یا کاهش ناگهانی عرضه یک کالا یا خدمات است که بر قیمت آن تاثیرگذار است.)

تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال و تحولات اخیر این بازار

یکی دیگر از نشانه‌های ورود سرمایه‌گذاران قدرتمند به بازار این است که به تازگی شرکت Capital International Group که توسعه دهنده خدمات کسب و کارها است و 2.3 تریلیون دلار سرمایه را مدیریت می‌کند، 12.3 درصد از سهام شرکت میکرواستراتژی را خریداری کرده است. عده زیادی معتقدند که این شرکت یک دریچه خرید و فروش بیت کوین است، زیرا 105084 بیت کوین را در اختیار دارد.

این معامله نشان می‌دهد که مدیر دارایی این شرکت به طور غیرمستقیم، حمایت خود از بیت کوین را به معرض نمایش گذاشته است. شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) بیت کوین در ایالات متحده، در ژوئن 2021 نسبت به ماه گذشته، 0.9 درصد و نسبت به سال گذشته 5.4 درصد افزایش یافته است. این میزان رشد در 13 سال گذشته بی سابقه است.

تحلیل تکنیکال قیمت ارز های دیجیتال و تحولات اخیر این بازار
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال و تحولات اخیر این بازار

 

عدم توانایی بیت کوین برای واکنش مثبت به رشد تورم، مذاكره‌ای را بر سر مفید بودن بیت کوین در مقابل تورم به راه انداخته است. News outlet furtune بیان داشته که این مسئله، بیت کوین را در مقابل تورم غیرکاربردی می‌کند.

زمانی که بازار در فاز نزولی قرار دارد، تمایل دارد تا در کوتاه مدت، از عوامل محرک چشم پوشی کند. در چنین دوره‌ای، پول به صورت هوشمندانه‌ای به جمع شدن ادامه می‌دهد و سرانجام، حرکت و رفتار قیمت، به اخبار اساسی بازار گره می‌خورد. بنابراین، ناکارآمد و ناچیز خواندن بیت کوین، فقط با داده‌های چند ماه اخیر، ممکن است کار درستی نباشد.

برای درک رفتار بازار و تحلیل تکنیکال ارز های دیجیتال، بهتر است به نمودارهای 10 رمزارز برتر بازار نگاهی بیاندازیم و سطوح حمایت و مقاوت آن‌ها را تعیین کرده و مورد بررسی قرار دهیم. این نقاط می‌توانند برای ما نشان‌گر شروع حرکت بعدی و مهم رمزارزها باشند.

BTC/USDT، یکی از مهم‌ترین‌ ارزها در تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

دنباله بلند کندل روزانه بیت کوین در امروز، نشان‌گر دفاع سرسخت تریدرهای هوادار بیت کوین از خط 31 هزار دلار است. با این حال معامله‌گران طرفدار بیت کوین برای شکست خط میانگین حرکت 20 روزه، در نقطه 33973 با مقاومت سنگینی روبه رو خواهند شد.

اگر قیمت بیت کوین از میانگین حرکت 20 روزه اخیر آن کمتر باشد، به این معنی است که احساسات منفی در بازار همچنان باقی مانده است و معامله‌گران با هر افزایش جزئی قیمت، از ترس ریزش دوباره‌ی آن، دارایی خود را می‌فروشند. بنابراین مخالفان افزایش قیمت بیت کوین، بار دیگر تلاش می‌کنند، تا قیمت این سکه را دوباره به زیر 31 هزار دلار کاهش دهند.

BTC/USDT، یکی از مهم‌ترین‌ جفت‌های ارزی در تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال
BTC/USDT، یکی از مهم‌ترین‌ جفت‌های ارزی در تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

 

در صورتی که بیت کوین بتواند با موفقیت از این سطح عبور کند، می‌تواند نقطه حمایت بعدی خود در 28 هزار دلار را به چالش بکشد. این موضوع می‌تواند باعث ایجاد مرحله جدیدی از شکست یا موفقیت برای طرفداران بیت کوین باشد. زیرا در صورتی که بیت کوین در این مرحله شکست بخورد، ممکن است دوباره شاهد افزایش فروش و به دنبال آن، کاهش شدید قیمت باشیم. نقطه حمایت مهم بعدی بیت کوین در صورت سقوط قیمت، نقطه 20 هزار دلار است.

برای اینکه بتوانیم تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال را به طور دقیق‌تری انجام دهیم، باید حالت‌های دیگری را نیز در نظر بگیریم. در حالت برعکس این امر، یعنی حالتی که طرفداران بیت کوین بتوانند قیمت را به بالاتر از میانگین حرکتی 20 روز اخیر برسانند، جفت ارزی BTC/USDT می‌تواند به میانگین حرکت قیمت خود در 50 روز اخیر، یعنی 35,361 دلار برسد.

شکستن این سطح و عبور به نقاط بالاتر از آن، اولین نشانه‌ی از دست دادن قدرت فروشندگان بیت کوین و افزایش خرید آن است. همچنین در این صورت، احتمال شکست و عبور از نقطه 36،670 دلار نیز افزایش می‌یابد. اگر بیت کوین بتواند این اتفاق را رقم بزند، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که حرکت صعودی خود را تا منطقه مقاومت بعدی یعنی بین 41،330 و 42,451 دلار نیز ادامه دهد.

تحلیل تکنیکال قیمت ETH/USDT

عدم موفقیت هواداران اتریوم برای افزایش قیمت این رمزارز به بالاتر از میانگین حرکت قیمت 20 روزه آن یعنی 2,135 دلار که در روزهای 18 تا 21 تیرماه اتفاق افتاد، ممکن است باعث افزایش توجه و علاقه معامله‌گران کوتاه مدت به فروش این سکه شود. در روز 22 تیرماه، شاهد کاهش قیمت اتریوم تا زیر سطح روانشناختی آن و رسیدن قیمت این رمزارز به 2 هزار دلار بودیم.

تحلیل تکنیکال قیمت ETH/USDT
تحلیل تکنیکال قیمت ETH/USDT

 

با این وجود، مخالفان افزایش قیمت اتریوم، نتوانستند با ادامه‌ی فروش خود به بازار فشار آورده و قیمت را تا نقطه حمایت بحرانی این سکه در 1,738.74 دلار پایین بیاورند. این موضوع نشانه‌ی مثبتی برای هواداران اتریوم است، زیرا نمایان‌گر خرید زیاد این رمزارز در سطوح پایین‌تر است. اکنون حامیان اتریوم بار دیگر در تلاشند تا قیمت آن را به بالاتر از میانگین 20 روزه آن برسانند.

در صورت موفقیت هواداران اتریوم، جفت ارزی ETH / USDT می‌تواند روند نزولی را شکسته و افزایش قیمت را تجربه کند. شکست و عبور به بالاتر از این نقطه مقاومت، نشان دهنده تغییر احتمالی روند قیمت اتریوم است. اما در حالت برعکس و اگر قیمت اتریوم از میانگین حرکت 20 روزه آن کاهش یابد، مخالفان این افزایش قیمت تلاش می‌کنند تا قیمت آن را به 1،728.74 دلار کاهش دهند. شکسته شدن این نقطه حمایت می‌تواند باعث آغاز مرحله بعدی روند نزولی شود.

تحلیل تکنیکال قیمت BNB/USDT

بایننس کوین (BNB) در روز 22 تیرماه، به قیمتی پایین‌تر از میانگین حرکتی 20 روزه خود یعنی 313 دلار سقوط کرد. این موضوع نشان می‌دهد تا مخالفان افزایش قیمت BNB در تلاشند تا دوباره برتری خود را در بازار بدست آورند. در تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال و بخصوص BNB در امروز، متوجه دنباله بلند کندل روزانه بایننس کوین می‌شویم. این موضوع نشان می‌دهد که علاقه‌مندان BNB حتی با وجود کاهش قیمت، تمایلی به تسلیم شدن ندارند و همچنان به خرید این رمزارز ادامه می‌دهند.

تحلیل تکنیکال قیمت BNB/USDT
تحلیل تکنیکال قیمت BNB/USDT

 

میانگین حرکت و شاخص مقاومت نسبی (RSI) بایننس کوین در امروز، درست در زیر نقطه میانی قرار دارد و این موضوع نشان‌ دهنده تعادل بین عرضه و تقاضای این رمزارز است. هواداران BNB برای دستیابی دوباره به قدرت، باید تلاش کنند تا قیمت را به بالاتر از میانگین حرکت 50 روزه آن یعنی 331 دلار افزایش داده و این قیمت را حفظ کنند.

اگر حامیان BNB موفق به انجام این کار شوند، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت این رمزارز تا نقطه مقاومت بعدی آن یعنی 379.58 دلار افزایش یابد. نقطه مقاومتی بسیار سرسختی که بایننس کوین پس از این با آن روبرو خواهد شد، نقطه 433 دلار است.

در حالت برعکس و اگر قیمت BNB از میانگین حرکتی آن در 50 روز گذشته کاهش باید، مخالفان این رمزارز تلاش می‌کنند تا قیمت جفت ارزی BNB/USDT را به زیر نقطه حمایت آن در 276.40 دلار یعنی منطقه 264.26 دلار برسانند. در صورتی که این کاهش قیمت انجام شود، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که نقاط بعدی برای بایننس کوین، ابتدا 251.41 دلار و سپس 211.70 دلار باشد.

تحلیل تکنیکال قیمت ADA/USDT

در تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، حتما به نام ADA که مبتنی بر یکی از قوی‌ترین بلاکچین‌های موجود بازار است، بر خواهیم خورد. هواداران کاردانو از 18 تا 21 تیرماه در تلاش بودند تا قیمت ADA را به بالاتر از میانگین حرکتی 20 روزه آن یعنی 1.35 دلار برسانند، اما در این کار موفق نبودند. این عدم موفقیت ممکن است باعث فروش این رمزارز توسط معامله‌گران کوتاه مدت شود. ADA در 22 تیرماه، به زیر نقطه حمایت خود در 1.28 دلار سقوط کرد.

تحلیل تکنیکال قیمت ADA/USDT
تحلیل تکنیکال قیمت ADA/USDT

 

دنباله بلند کندل روزانه ADA نشان می‌دهند که هوارادان این رمزارز در تلاشند تا از نقطه حمایت 1.19 دلار دفاع کنند و اجازه سقوط قیمت را ندهند. با وجود تلاش‌های حامیان ADA، شاهد کاهش میانگین حرکت قیمت این سکه در 20 روز اخیر بودیم و همچنین شاخص مقاومت نسبی این رمزارز نیز به زیر 42 سقوط کرد. این موضوع نشان می‌دهد که فعلا برتری بازار ADA، با مخالفان افزایش قیمت آن است.

اگر قیمت ADA، به زیر 1.28 دلار کاهش یابد، این موضوع نشان دهنده‌ی فروش این رمزارز در ذخیره‌های دارایی معامله‌گران خرده پا است. این امر احتمال کاهش قیمت آدا به زیر 1.10 دلار و پس از آن به 1 دلار را افزایش می‌دهد. در حالت برعکس، اگر هواداران کاردانو بتوانند قیمت را به بالاتر از میانگین حرکت 20 روزه آن برسانند، دوباره می‌توانند قدرت را دست گرفته و قیمت این سکه را افزایش دهند. در صورت موفقیت ADA در افزایش قیمت، ممکن است شاهد صعود این رمزارز و رسیدن قیمت آن به میانگین 50 روزه آن یعنی 1.46 دلار باشیم.

تحلیل تکنیکال قیمت XRP / USDT

XRP از رمزارزهای محبوب بازار است که همواره در تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال جایگاه مهمی دارد. به تازگی شاهد کاهش قیمت XRP تا نقطه حمایت آن در 0.59 دلار بودیم. این نقطه، مرحله‌ای حساس برای هواداران XRP است، زیرا اگر علاقه‌مندان این رمزارز نتوانند از این قیمت دفاع کنند، مخالفان XRP قیمت این سکه را تا 0.50 دلار، که پایین‌ترین قیمت آن و در 1 تیرماه بود، می‌رسانند.

تحلیل تکنیکال قیمت XRP / USDT
تحلیل تکنیکال قیمت XRP / USDT

 

میانگین حرکت قیمت XRP در حال کاهش است و شاخص مقاومت نسبی آن به زیر 40 رسیده است. این موضوع نشان دهنده‌ی برتری مخالفان افزایش قیمت این سکه است. اگر XRP نتواند قیمت را حفظ کند و به زیر 0.50 دلار سقوط کند، احتمالا باید انتظار کاهش قیمت آن تا 0.45 دلار و پس از آن 0.40 دلار را نیز داشته باشیم.

در حالت برعکس، اگر قیمت XRP از سطح فعلی افزایش یابد، خریداران این سکه بار دیگر تلاش می‌کنند تا قیمت را از میانگین حرکت 20 روزه‌ی آن در 0.66 دلار افزایش داده و این مانع را رفع کنند. اگر XRP موفق به انجام این کار شود، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت جفت ارزی XRP/USDT، تا 0.75 دلار نیز افزایش یابد. شکست و عبور از این نقطه می‌تواند نشان دهنده قدرت این سیگنال باشد.

تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال DOGE / USDT

دوج کوین از سکه‌های بسیار پر حاشیه و ناپایدار بازار است. این سکه، در 21 تیرماه، به زیر نقطه حمایت خود در 0.21 دلار سقوط کرد، که این موضوع نشان دهنده‌ی بیشتر بودن عرضه نسبت به تقاضای این رمزارز است. عدم موفقیت حامیان دوج کوین برای دفاع از نقطه 0.21 دلار، ممکن است باعث کاهش قیمت این سکه و آزمایش مجدد نقطه بحرانی 0.15 دلار شود.

تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال DOGE / USDT
تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال DOGE / USDT

 

میانگین حرکت قیمت دوج کوین در روزهای اخیر نزولی بوده و شاخص مقاومت نسبی آن نیز به زیر 36 رسیده که نشان از کنترل بازار به وسیله مخالفان افزایش قیمت این سکه دارد. اگر مخالفان دوج کوین بتوانند قیمت را به زیر 0.15 دلار برسانند، ممکن است موج جدیدی از ترس در بازار این سکه پدید آید و شاهد افزایش شدید فروش این سکه باشیم. در این صورت، احتمالا باید انتظار کاهش قیمت این رمزارز تا 0.10 دلار را نیز داشته باشیم.

با این حال، نقطه 0.15 دلار در دو تلاش قبلی برای سقوط قیمت، حفظ شده است و از این رو ممکن است حامیان دوج کوین، سعی در دفاع از این سطح را داشته باشند. اگر این سکه بتواند یک جهش زیاد در قیمت را تجربه کند، می‌توانیم انتظار افزایش قیمت تا سطح مقاومت بعدی آن در 0.21 دلار را داشته باشیم. اگر هواداران دوج کوین بتوانند قیمت را به بالاتر از میانگین حرکت 20 روزه آن یعنی 0.23 دلار برسانند، می‌توانیم به بازگشت دوباره و افزایش قیمت این سکه امیدوار باشیم.

تحلیل تکنیکال قیمت DOT/USDT

پولکادات از رمزارزهای بسیار موفق بازار است که در تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، همواره مورد توجه تحلیل‌گران بوده است. تثبیت محکم قیمت پولکادات بین 14.50 تا 16.93 دلار در روز 22 تیرماه با شکست مواجه شد، که این موضوع نشان دهنده‌ی افزایش عرضه نسبت به تقاضای این سکه است. قیمت این رمزارز حتی تا سطح حمایت حیاتی آن در 13 دلار نیز کاهش یافت.

تحلیل تکنیکال قیمت DOT/USDT
تحلیل تکنیکال قیمت DOT/USDT

 

میانگین حرکتی قیمت اخیر پولکادات رو به کاهش و شاخص مقاومت نسبی آن نیز به زیر 37 رسیده است، که بیان‌گر کنترل بازار به دست مخالفان افزایش قیمت این سکه است. کاهش قیمت و نزدیک شدن آن به زیر 13 دلار، نشان دهنده از سرگیری روند نزولی پولکادات خواهد بود. سطح حمایت بعدی این سکه در صورت کاهش قیمت، نقطه 10 دلار است.

در حالتی که بخواهیم افزایش قیمت این رمزارز را نیز در نظر بگیریم، می‌بینیم که اگر قیمت پولکادات، سطح فعلی آن را شکسته و افزایش یابد، حامیان این سکه بار دیگر تلاش می‌کنند تا قیمت را به بالای 14.50 دلار برسانند. در صورتی که ذخیره و خریداری این سکه در سطوح پایین‌تر افزایش یابد، می‌توانیم شاهد موفقیت پولکادات در افزایش قیمت باشیم. البته یکی از نشانه‌های بارز قدرت و افزایش قیمت این سکه، شکست و عبور از سطح 16.93 دلار است. در صورتی که این افزایش قیمت اتفاق بیفتد، زمینه‌ای برای خریداری و ذخیره عظیم این رمزارز فراهم می‌شود و می‌توانیم انتظار روند صعودی پر قدرتی برای این سکه را داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال UNI / USDT

Uniswap از سکه‌های برتر بازار ارزهای دیجیتال است که همواره هواداران خاص خود را داشته است. قیمت این سکه در 21 تیرماه، تا زیر قیمت میانگین حرکت 20 روزه آن یعنی 19.81 دلار کاهش یافت. این امر نشان دهنده غلبه و کنترل بازار به دست مخالفان افزایش قیمت این سکه است.

تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال UNI / USDT
تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال UNI / USDT

 

در نقطه 16.93 دلار، یک سطح حمایتی نه چندان قوی برای Uniswap وجود دارد، اما در صورتی که این رمزارز نتواند قیمت خود را در این سطح حفظ کند، احتمالا باید شاهد سقوط قیمت آن تا 15 دلار و پس از آن حتی تا 13 دلار نیز باشیم. میانگین حرکت 20 روزه قیمت این سکه رو به کاهش است و شاخص مقاومت نسبی آن نیز به منطقه منفی نمودار سقوط کرده است.

این موضوع نشان دهنده مسیری هموار و بدون مقاومت برای سقوط UNI است. در صورتی که قیمت این سکه به زیر 13 دلار سقوط کند، شاهد تشکیل یک الگوی مثلث نزولی برای آن خواهیم بود. این الگو نمایان‌گر شروع مرحله بعدی روند نزولی برای این سکه است.

اگر بخواهیم حالت برعکس این فرضیه را نیز در نظر بگیریم، می‌بینیم که اگر قیمت از سطح فعلی و یا 15 دلار بالاتر برود، هواداران UNI برای افزایش قیمت این سکه بالاتر از خط نزولی آن تلاش خواهند کرد. اگر این رمزارز موفق به عبور از این خط نزولی شود، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت جفت ارزی UNI/USDT تا 25 دلار و پس از آن تا 27 دلار نیز باشیم.

تحولات جفت ارزی BCH/USDT در تحلیل تکنیکال قیمت این ارز

بیت کوین کش که از فورک‌های بیت کوین است، در محدوده‌ا‌ی بسته‌ مابین 475.69 تا 538.11 دلار معامله می‌شد. اما این سکه نتوانست قیمت خود را در این محدوده حفظ کند و  در 22 تیرماه، شاهد کاهش قیمت آن بودیم. این موضوع نشان دهنده‌ی افزایش عرضه نسبت به تقاضا است، زیرا هواداران این رمزارز، نسبت به ایجاد کف قیمت محکمی برای این سکه، زیاد مطمئن نیستند.

تحولات جفت ارزی BCH/USDT در تحلیل تکنیکال قیمت این ارز
تحولات جفت ارزی BCH/USDT در تحلیل تکنیکال قیمت این ارز

 

میانگین حرکت قیمت این سکه در حال کاهش و شاخص مقاومت نسبی آن نیز در محدوده منفی قرار دارد. این امر نشان‌گر غلبه هوارادان کاهش قیمت این سکه در بازار است. اگر قیمت BCH به پایین‌تر از 475 دلار برسد، احتمالا باید شاهد کاهش قیمت جفت ارزی BCH/USDT تا 428 دلار باشیم. حتی امکان سقوط قیمت این سکه تا نقطه حمایت اصلی آن در 370 دلار نیز وجود خواهد داشت.

با این حال، دنباله بلند کندل امروز BCH، نشان‌گر حمایت و علاقه هواداران این سکه برای افزایش قیمت آن تا بیش از 475.69 دلار است. اگر خریداران سطوح پایین‌تر، به حمایت خود ادامه دهند، بیت کوین کش می‌تواند از این مانع سخت، با موفقیت عبور کند. در صورتی که BCH بتواند به سرعت به قیمت 538.11 دلار و یا محدوده این قیمت برسد، می‌توانیم نشانه‌های دقیقی از یک صعود قوی برای این سکه را دریافت کنیم.

جفت ارز LTC/USDT زیر ذره بین تحلیل ارزهای دیجیتال

لایت کوین نیز از رمزارزهای شناخته شده و برتر بازار ارزهای دیجیتال است. این سکه در حال حاضر در یک الگوی مثلث نزولی قرار دارد که با شکست و کاهش قیمت تا 118 دلار کامل خواهد شد. اما دنباله بلند کندل امروز لیت کوین، نشان دهنده تلاش حامیان این سکه برای دفاع از این سطح حمایت دارد.

جفت ارز LTC/USDT زیر ذره بین تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال
جفت ارز LTC/USDT زیر ذره بین تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

 

با این حال، میانگین حرکت قیمت روزهای اخیر این سکه رو به کاهش است و همچنین شاخص مقاومت نسبی آن نیز به زیر 40 رسیده است. این امر نشان‌گر غلبه مخالفان افزایش قیمت این سکه بر بازار است. هر نوع تلاش برای افزایش قیمت این رمزارز در خط نزولی آن، احتمالا با مقاومت زیادی روبرو خواهد شد. اگر قیمت LTC از سطح کنونی کاهش یابد و به زیر 118 دلار برسد، احتمالا باید منتظر شروع روند نزولی دیگری برای جفت ارزی LTC/USDT باشیم.

نقطه حمایت روانشناختی دیگر این سکه در صورت ادامه روند نزولی، 100 دلار است اما در صورت شکست این نقطه، می‌توانیم انتظار کاهش قیمت تا 70 دلار را نیز داشته باشیم. بر خلاف این فرضیه، اگر حامیان لایت کوین بتوانند قیمت این سکه را بالاتر از خط نزولی آن حفظ کنند، نگرانی‌ها برای سقوط قیمت این سکه کاهش می‌یابد.

در صورت افزایش قیمت لایت کوین، می‌توان انتظار داشت که این رمزارز به میانگین قیمتی خود در 50 روز گذشته یعنی 154 دلار رسیده و پس از گذر از این مرحله شاهد افزایش قیمت آن تا 180 نیز باشیم.

سخن پایانی

تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، به معامله‌گران کمک می‌کند تا با دیدگاه بازتری معامله کنند و خطر از دست رفتن سرمایه را کاهش دهند. مطالب عنوان شده در این مقاله، تماما نظرات شخصی تحلیل‌گران بازار است و شامل هیچگونه توصیه برای سرمایه گذاری و معامله در بازار نمی‌باشد. اگر معامله‌گر باتجربه‌ای هستید، می‌توانید از این تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال استفاده کنید، اما باید به خاطر  داشته باشید که حتی بهترین تحلیل‌گران بازار نیز، همیشه نمی‌توانند کاملا دقیق پیش بینی کنند.

پس ابتدا از اطلاعات و تجربه خود و سپس از نظرات تحلیل‌گران برای معاملات بهتر و با خطر کمتر استفاده کنید. همچنین همیشه با آن بخشی از سرمایه خود که توانایی از دست دادن آن را دارید وارد بازار شوید تا ریسک کمتری را متحمل شوید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست